| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Układ klawiatury | QWERTY - naklejki |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 1600 x 900 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | tak |
| Model procesora | Intel Core i5-5200U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 5500 |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | RJ-45, D-Sub (VGA), minijack 3,5 mm (audio), USB 3.0, mini DisplayPort |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad, klawiatura |
| Kolor | czarny |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | ThinkPad T450s |
| Kod producenta | Lenovo ThinkPad T450s |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Pojemność dysku | 120 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.2 GHz |
| Szerokość produktu | 33.10 cm |
| Wysokość produktu | 2.30 cm |
| Głębokość produktu | 22.60 cm |
| Waga produktu | 1.82 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 67bd1751-08db-488d-8153-2f8602bba613
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)