O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Liczba slotów RAM | 1 |
| Model | ThinkPad T450s |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Kod producenta | T450S |
| Kolor | czarny |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Typ dysku twardego | brak |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Marka | Lenovo |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
Oferta: 7ead276e-05ec-4396-b4c6-e2fe5b78e1b0
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2260)
Laptopy Kielce
 
(630)
Laptopy Lublin
 
(227)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)