| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | Dotykowy Lenovo ThinkPad T470s |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics 620 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.60 GHz |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Kolor | czarny |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Model procesora | Intel Core i5-7300U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0, USB 3.1 typ C |
| Typ napędu | brak |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Cechy dodatkowe | QWERTY PL Po zastosowaniu naklejek spolszczających |
| Marka | IBM, Lenovo |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki |
| Typ | ultrabook |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kod producenta | Dotykowy Lenovo ThinkPad T470s |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d840395a-219e-4f91-9221-6045460cbc2f
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2322)
Laptopy Kielce
 
(630)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)