| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Typ | ultrabook |
| Model | Lenovo ThinkPad T495S |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | ThinkPad T495S 5 Pro 16/512 FHD W11P A- |
| EAN (GTIN) | 5901397618531 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 PRO 3500U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.10 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.70 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon Vega 8 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| System operacyjny | brak systemu |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, złącze dokowania |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 32.90 cm |
| Wysokość produktu | 1.67 cm |
| Głębokość produktu | 22.61 cm |
| Waga produktu | 1.25 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8a8e04ae-74ad-4a05-9306-8b6374bf67f3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2250)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)