| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Model | W700 |
| Typ | stacja robocza |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Przekątna ekranu | 17 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.06 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | 120 GB |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA Quadro FX 3700M |
| Pamięć karty graficznej | 1 GB |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | USB 2.0 typ A, USB 3.0, D-Sub (VGA), złącze dokowania, RJ-45 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, modem 56k |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Tablet z piórkiem, czytniki linii papilarnych. |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 410 cm |
| Wysokość produktu | 42 cm |
| Głębokość produktu | 310 cm |
| Waga produktu | 4.7 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Stan opakowania | zastępcze |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 511929a3-5802-429a-a47b-57f185dacbd3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2256)
Laptopy Kielce
 
(630)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)