| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | QWERTY - naklejki |
| Rozdzielczość (px) | Inna |
| Typ matrycy | IPS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | Thinkpad x390 |
| Przekątna ekranu | 13 " |
| Pojemność dysku | 256 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f4ea42bd-da5c-4ff2-9529-f728900cbe75
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2298)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(215)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)