| Stan | Nowy |
| Marka | Lenovo |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Zasięg | 10 m |
| Załączone wyposażenie | Etui, Kabel ładujący USB C, 2x słuchawka |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.08 kg |
| Waga produktu | 66 g |
| Głębokość produktu | 10.5 cm |
| Wysokość produktu | 3.8 cm |
| Szerokość produktu | 8 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0fabe9da-74cc-4a15-b436-ec392afaf46b
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(915)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(154)
Bezprzewodowe Lublin
 
(119)
Bezprzewodowe Kielce
 
(62)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(34)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Będzin
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(9)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Koło
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Gubin
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)