Promowane Lornetka kolekcjonerska Francuska Wojskowa Licytacja 25 zł 2 osoby licytują Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Suwałki
Francuska zabytkowa lornetka wojskowa RIA WW I dla rosji rosyjska oryginał / kopia: oryginał aukcja z allegro 1 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
STARA LORNETKA WOJSKOWA I WŚ - PRZEŁOM XIX-XX WIEKU Datowanie: obiekt dawny / antyk (do 1945) Rodzaj przedmiotu: lornetka Oryginalność: oryginał aukcja z allegro 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Wlkp
Muszle oczne do niemieckich lornetek wojskowych 6x30 EAN (GTIN): 6901440106182 oferta z allegro 30 zł Sprzedający: osoba prywatna Dębnica Kaszubska
Lornetka wojskowa polowa oficerska 1951 WZR-77 6x30 E14730 Kup teraz 320 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Lornetka TURYSTYCZNA WOJSKOWA MYŚLIWSKA SURWIWALOWA 10 x 50mm + ETUI OPTYKA Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: HD3458934 Marka: Trizand Model: 5900779949546 oferta z allegro 119 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Kokoszkowy
etui futeral pokrowiec do LORNETKA POLOWA PZO 6x30 PRL wojskowa 1960 UNIKAT Datowanie: obiekt vintage (1945-2000) Kraj/region powstania: Polska Oryginalność: oryginał Model: PZO 6x30 -88% 2258,88 zł do negocjacji Kup teraz 258 ,88 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdansk
Stara wojskowa oficerska Lornetka II ws do negocjacji Kup teraz 360 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
LORNETKA PZO 1966 polska wojskowa 6x30 polowa oficerska z podziałką WZR-66 Konstrukcja pryzmatów: porropryzmatyczna Szkło w pryzmatach: BaK-4 Stan opakowania: brak opakowania Marka: PZO -80% 2488,88 zł do negocjacji Kup teraz 488 ,88 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdansk
FRANCJA. LORNETKA WOJSKOWA. XIX w. oryginał. oryginał / kopia: oryginał Licytacja 340 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
ZESTAW!! | Lornetka Wojskowa Noktowizyjna | 20x50 | GRATIS Latarka Wojskowa Marka: bez marki EAN (GTIN): 0031642696900 Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: 5476689 oferta z allegro 349 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Piekoszów
Lornetka Trinolux 8x30 Wojskowa 1935r. Kod producenta: 494087 Marka: bez marki Model: Huet Powiększenie: 8 oferta z allegro 720 zł Sprzedający: osoba prywatna Katowice
Lornetka wojskowa I wojna światowa oryginał / kopia: oryginał Kup teraz 400 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Targówek
Lornetka wojskowa 8x26 polowa oficerska Francja Optica 8x WWI WW2 SPRAWNA Waga lornetki: 601 g Konstrukcja pryzmatów: porropryzmatyczna Szkło w pryzmatach: brak informacji Średnica obiektywów: 26 mm -80% 2488,88 zł do negocjacji Kup teraz 488 ,88 zł DOSTAWA 0 ZŁ Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdansk
Lornetka wojskowa 8x30 polowa oficerska Francja kallos colmont Paris WWI Konstrukcja pryzmatów: porropryzmatyczna Szkło w pryzmatach: brak informacji Marka: bez marki Model: 8x colmont -75% 2000,00 zł do negocjacji Kup teraz 488 ,88 zł DOSTAWA 0 ZŁ Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdansk
Lornetka wojskowa vintage Wyrób medyczny: nie Rodzaj przedmiotu: lornetka Oryginalność: oryginał Ogłoszenie 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Wojskowa lornetka BPP2 8x30 bardzo rzadko spotykana - zeiss Marka: bez marki Powiększenie: 8 Model: TENTO BPC 7X3 Średnica obiektywów: 35.00 mm Kup teraz 499 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Lornetka Szvarowski Habicht 6x30 Wojskowa Kod producenta: 241755 Marka: Swarovski-Optik Model: habicht Powiększenie: 6 oferta z allegro 640 zł Sprzedający: osoba prywatna Katowice
LORNETKA VERK 10X50 PROFESJONALNA MYŚLIWSKA TURYSTYCZNA WOJSKOWA HD ETUI Marka: Verk Group Kod producenta: 14247 Model: 10x50 Cechy dodatkowe: Zoom oferta z allegro 179 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Niepołomice
LORNETKA bpc 5 ruska wojskowa 8x30 oryginalna DOBRA sprawna jak ZEISS mega Szkło w pryzmatach: BaK-4 Stan opakowania: brak opakowania Konstrukcja pryzmatów: porropryzmatyczna Model: Bpc5 -89% 2238,88 zł do negocjacji Kup teraz 238 ,88 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdansk
Zabytkowa lornetka wojskowa. oryginał / kopia: oryginał Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg -16% 599,00 zł Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Brąchnowo
Stara lornetka wojskowa unikat -36% 350,00 zł Kup teraz 222 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bieruń
Lornetka wojskowa PZO 7x45 z podziałką dalmierczą oryginał / kopia: oryginał Kup teraz 1 900 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Toruń, Mokre
LORNETKA TAKTYCZNA SURVIVALOWA WOJSKOWA FMC BK-7 20x50 DO LASU ZIELONA Kod producenta: 391202478 Marka: bez marki Model: 391202478 Waga lornetki: 860 g oferta z allegro 119 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
ZABYTKOWA LORNETKA WOJSKOWA TYPU GALILEUSZA XIX/XX wiek Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg Licytacja 149 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Piaski
Lornetka PZO 7x45 wojskowa z 1983r. Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.250 kg oryginał / kopia: oryginał Ogłoszenie 1 299 zł Sprzedający: osoba prywatna Białystok
Lornetka PZO 7x45 wojskowa z 1980r. Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.250 kg oryginał / kopia: oryginał Ogłoszenie 1 299 zł Sprzedający: osoba prywatna Białystok
lornetka wojskowa Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg -51% 600,00 zł do negocjacji Kup teraz 290 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Lornetka wojskowa wyprodukowana w ZZSR -20% 100,00 zł do negocjacji Kup teraz 80 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Bieżanów-Prokocim
Wojskowa lornetka Pierwsza WŚ Anglia Heath & Co. Crayford London Stan! Kup teraz 599 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Toruń
Lornetka wojskowa 6x30 z podziałką 1939r II wojna Bino. Prism - unikat Marka: bez marki Powiększenie: 6 Kup teraz 400 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Lornetka morska wojskowa US Navy Bausch Lomb Kup teraz 1 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Konstancin-Jeziorna
Lornetka wojskowa opti industrie ges Berlin oigee oryginalna -44% 880,00 zł Kup teraz 490 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Zabytkowa lornetka wojskowa -20% 249,00 zł do negocjacji Kup teraz 199 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pruszków
Lornetka wojskowa BBT KRAUSS 7X50 MADE IN FRANCE lata 50-te Licytacja 499 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Lornetka HARLEY 60x90 – z kompasem, Field of View 56°, wojskowy styl do negocjacji Kup teraz 199 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Psie Pole
Podzialka do lornetki wojskowej oryginał / kopia: oryginał Kup teraz 39 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Katowice
Lornetka Carl Zeiss Jena Binoctem 10x50 DDR Wojskowa Stara Myśliwska -20% 1499,00 zł Kup teraz 1 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia
Podziałka do lornetki wojskowej Nowa Stan opakowania: oryginalne oryginał / kopia: oryginał Kup teraz 39 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Katowice
Lornetka wojskowa z epoki. Mosiężna z paskiem bez futerału. Sprawna Marka: bez marki Powiększenie: 10 Przeznaczenie: turystyka Średnica obiektywów: 40 mm do negocjacji Kup teraz 110 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Psie Pole
etui futeral pokrowiec do LORNETKA POLOWA PZO 6x30 PRL wojskowa 1958 UNIKAT Datowanie: obiekt vintage (1945-2000) Model: PZO 6x30 Kraj/region powstania: Polska Oryginalność: oryginał -70% 888,88 zł do negocjacji Kup teraz 258 ,88 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdansk
Stara wojskowa lornetka GOERZ BERLIN. oryginał / kopia: oryginał -30% 550,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 380 zł STAN: NOWY DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Gorzów wlkp
etui futeral pokrowiec do LORNETKA POLOWA PZO 6x30 PRL wojskowa 1948 UNIKAT Oryginalność: oryginał Kraj/region powstania: Polska Datowanie: obiekt vintage (1945-2000) Rok produkcji: 1948 -95% 5888,88 zł do negocjacji Kup teraz 288 ,88 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdansk