| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Kolor | srebrny |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model | A1347 |
| Kod producenta | A1347 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Mac OS |
| Załączone wyposażenie | klawiatura, mysz |
| Model procesora | Intel Core i5 1,4 GHz |
| Seria | Intel Core i5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Złącza karty graficznej | HDMI |
| Producent płyty głównej | Apple |
| Typ obudowy | Cube Case |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8513f143-2c19-4643-ad9a-f4f219a7d699
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(982)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(87)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(20)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)