| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Kolor | srebrny |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model | Mac mini Late 2020 M1 |
| Kod producenta | A2348 |
| EAN (GTIN) | 5902002139212 |
| Wysokość produktu | 3.60 cm |
| Szerokość produktu | 19.70 cm |
| Głębokość produktu | 19.70 cm |
| Waga produktu | 1.30 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 150 W |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, LAN 10/100 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Mac OS |
| Załączone wyposażenie | głośniki |
| Model procesora | Apple M1 |
| Seria | Apple M |
| Typ gniazda procesora | wbudowany |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 0 |
| Typ dysku twardego | SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku twardego | M.2, PCIe, PCIe typ M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Apple |
| Chipset karty graficznej | Apple M1 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Apple |
| Model płyty głównej | M2 |
| Gniazda rozszerzeń | inne |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | HDMI, mini jack 3,5 (audio), RJ45, Thunderbolt, USB 2.0 typ A, USB 2.0 typ B, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ A gen 1, USB 3.1 typ A gen 2, USB 3.1 typ C |
| Typ obudowy | Mini ITX |
| Złącza obudowy | HDMI, mini jack 3,5 (audio), USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C |
O przedmiocie
Oferta: 3b9dd51c-541b-4e12-8acf-d6fa05356596
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(954)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(41)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(32)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Syców
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)