| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Kolor | srebrny |
| Model | Mac mini A2348 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | Apple Mac mini A2348 | M1 | LAPTOPFACTORY |
| Wysokość produktu | 3.60 cm |
| Szerokość produktu | 19.70 cm |
| Głębokość produktu | 19.70 cm |
| Waga produktu | 1.20 kg |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| System operacyjny | Mac OS |
| Model procesora | Apple M1 - 8 rdzeni CPU, 8 rdzeni GPU |
| Seria | Apple M |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | zunifikowana |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 GB |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 25632376-2099-49f4-ae24-672969e2dbb8
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(948)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(85)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Opole
 
(44)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(23)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(18)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(17)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)