O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Seria procesora | Intel Core m3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 2160 x 1440 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Model procesora | Intel Core m3-7Y32 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ dysku twardego | eMMC |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 615 |
| System operacyjny | Mac OS |
| Model | MacBook 12 Rose Gold |
| Kod producenta | A1534 |
| Przekątna ekranu | 12.00 " |
| Pojemność dysku | 256 GB |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9017a4de-2879-4736-9d37-d0cbfeec4dd2
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2239)
Laptopy Kielce
 
(612)
Laptopy Lublin
 
(203)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(57)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Laptopy Zamość
 
(32)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Manowo
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Plewiska
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Nowa Wola
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)