| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core m |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 2304 x 1440 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core M-5Y31 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 5300 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.0, Thunderbolt |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Zawiera baterie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Model | MacBook 12 2015 |
| Kod producenta | MacBook 12 2015 |
| Przekątna ekranu | 12.00 " |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.10 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.40 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Waga produktu | 0.92 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b84cfe70-20c6-448b-be8c-32930dd66fc9
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(625)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(70)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(46)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Hrubieszów
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)