| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Waga produktu | 1.36 kg |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Głębokość produktu | 22.70 cm |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana |
| Model procesora | Intel Core i5-5350U |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | A1466 |
| Materiał | metal |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Kolor | srebrny |
| System operacyjny | Mac OS |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Model | AIR 13 2017 |
| Złącza | Thunderbolt |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.90 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Wysokość produktu | 1.70 cm |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Marka | Apple |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.80 GHz |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics 6000 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Szerokość produktu | 32.50 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
O przedmiocie
Oferta: 64ed7763-06b0-49df-a8ec-4e25a08e0fcc
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2222)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(87)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(55)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Manowo
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)