| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Model | MacBook Air A1466 13" 2017 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | A1466-i5-8-128-2017 |
| Przekątna ekranu | 13.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-5350U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.70 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3733 |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Graphics 6100 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 54.00 Wh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 12.00 h |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | Magsafe, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 32.50 cm |
| Wysokość produktu | 1.70 cm |
| Głębokość produktu | 22.70 cm |
| Waga produktu | 1.35 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: c69f12d2-7c15-4af2-9e5d-70ee987c7a08
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2321)
Laptopy Kielce
 
(554)
Laptopy Lublin
 
(229)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)