| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Waga produktu | 1.35 kg |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć podręczna procesora | 3 MB |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Model procesora | Intel Core i5-5350U |
| Kod producenta | MQD32 A1466 |
| Materiał | metal |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ | ultrabook |
| Kolor | srebrny |
| Typ napędu | brak |
| Przekątna ekranu | 13.3 " |
| Model | MacBook Air 13 (All 2017) |
| Złącza | mini DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0, USB 3.0 typ A |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.9 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Marka | Apple |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.8 GHz |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics 6000 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Liczba slotów RAM | 0 |
O przedmiocie
Oferta: 351ae8a0-f9a6-449d-b81c-a0ce0e6e75ed
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2252)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)