| Stan | Bardzo dobry |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ | ultrabook |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.7 GHz |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Marka | Apple |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Pamięć podręczna procesora | 3 MB |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Model | MacBook Air 13-inch early 2015 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.6 GHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 125ef508-9dc6-48e2-bf2d-8beec06a2487
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2271)
Laptopy Kielce
 
(599)
Laptopy Lublin
 
(213)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)