| Stan | Bardzo dobry |
| Model | MACBOOK AIR A1466 2017 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ | ultrabook |
| Model procesora | Intel Core i5-5350U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 6000 |
| System operacyjny | Mac OS |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Materiał | metal |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Maksymalny czas pracy baterii | 4 h |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Kolor | srebrny |
| Kod producenta | DL7 |
| Złącza | USB 3.0, Thunderbolt, mini DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio) |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Typ matrycy | TN |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Przekątna ekranu | 13 " |
| Marka | Apple |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Cechy dodatkowe | Zasilacz zamiennik |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
O przedmiocie
Oferta: 7030a39a-cf0d-4dcd-8a35-51bf1ff1b98c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2322)
Laptopy Kielce
 
(630)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)