| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Typ | ultrabook |
| Model | MACBOOK AIR A1466 2017r |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Kod producenta | KC44 |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-5350U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.90 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 6000 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | mini DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Materiał | metal |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: da3d00c3-acaa-49fa-bcde-286d1a3cce1b
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2335)
Laptopy Kielce
 
(598)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)