| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.8 GHz |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Przekątna ekranu | 13.3 " |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Model | A1466 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ napędu | brak |
| Ekran dotykowy | nie |
| System operacyjny | Mac OS |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Marka | Apple |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | SSD |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 43fbd524-e086-41e1-beaa-9a482d4a493e
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2257)
Laptopy Kielce
 
(554)
Laptopy Lublin
 
(229)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(34)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Skierniewice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)