| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Ekran dotykowy | nie |
| Kolor | srebrny |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 54.00 Wh |
| Model | MacBook Air 13 inch, 2017 |
| Waga produktu | 1.35 kg |
| System operacyjny | Mac OS |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Materiał | metal |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Maksymalny czas pracy baterii | 12.00 h |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Głębokość produktu | 22.70 cm |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, kamera, mikrofon |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 6000 |
| Typ matrycy | IPS |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Typ | ultrabook |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Wysokość produktu | 1.70 cm |
| Szerokość produktu | 32.50 cm |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Typ napędu | brak |
| Model procesora | Intel Core i5-5350U |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Marka | Apple |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.90 GHz |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Cechy dodatkowe | Złącze ładowarki MagSafe |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.80 GHz |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 12daab00-2905-4425-a6cb-370551cf36cb
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2333)
Laptopy Kielce
 
(633)
Laptopy Lublin
 
(213)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Syców
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)