| Stan | Bardzo dobry |
| Typ matrycy | IPS |
| Model procesora | Intel Core i5-8210Y |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.60 GHz |
| Złącza | USB 3.1 typ C, Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio) |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Model | MacBook Air 13’ i5 16/128GB 2019r |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kod producenta | A1932 |
| Materiał | metal |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| System operacyjny | Mac OS |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 22fc3975-03c7-45c6-8104-2698e6833801
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2325)
Laptopy Kielce
 
(631)
Laptopy Lublin
 
(212)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(30)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)