| Stan | Bardzo dobry |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Głębokość produktu | 21.24 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Kod producenta | A2179 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Waga produktu | 1.29 kg |
| Zawiera baterie | tak |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | USB 3.1 typ C, minijack 3,5 mm (audio) |
| EAN (GTIN) | 5906954233172 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.20 GHz |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Wysokość produktu | 1.61 cm |
| Szerokość produktu | 30.41 cm |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.10 GHz |
| Marka | Apple |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Model | MacBook Air 2020 i3 8/256GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Ekran dotykowy | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ | ultrabook |
| Model procesora | Intel Core i3-1000NG4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ matrycy | IPS |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Materiał | metal |
| Kolor | szary |
| System operacyjny | Mac OS |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8257dece-de9d-48a2-8fb8-896a11f81c70
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2216)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(205)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(55)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Manowo
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Tworóg
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)