| Stan | Bardzo dobry |
| Model | MacBook Air 13 2022 M2 A2681 |
| System operacyjny | Mac OS |
| Marka | Apple |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Chipset karty graficznej | Apple M2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Interfejs dysku | M.2, M.2 PCIe |
| Materiał | metal |
| Kod producenta | MacBook Air 13 2022 M2 A2681 |
| Maksymalny czas pracy baterii | 18.00 h |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.49 GHz |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Głębokość produktu | 21.50 cm |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Waga produktu | 1.24 kg |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.49 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Przekątna ekranu | 13.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1664 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor | czarny |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Typ napędu | brak |
| Typ | standardowy |
| Wysokość produktu | 1.13 cm |
| Złącza | Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Cechy dodatkowe | Touch-ID |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Seria procesora | Apple M2 |
| Model procesora | Apple M2 |
| Szerokość produktu | 30.41 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e4aa0e26-f754-4fb2-9f2a-7869efc63c57
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2263)
Laptopy Kielce
 
(633)
Laptopy Lublin
 
(213)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Syców
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)