| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Apple |
| Model | MacBook Pro 13 2017 MPXQ2ZE/A A1708 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | MacBook Pro 13 2017 MPXQ2ZE/A A1708 |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-7360U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 typ C |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Waga produktu | 1.37 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: ed440359-1563-44e4-b157-751c24cba30c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2256)
Laptopy Kielce
 
(459)
Laptopy Lublin
 
(210)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(33)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)