| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | MacBook Pro 13” (2017) |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | A1708 i5-7360U/8/256 Silver |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-7360U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2133 |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 54.50 Wh |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 typ C |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d33cce5b-4c23-4f23-9f17-668e7d6f3164
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2254)
Laptopy Kielce
 
(429)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(92)
Laptopy Opole
 
(78)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(49)
Laptopy Elbląg
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)