| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2133 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | Thunderbolt |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, LAN 10/100 Mbps, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | mikrofon, kamera, głośniki |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Model | A1989 |
| Kod producenta | C02Z103JLVDD |
| Przekątna ekranu | 13.3 " |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.4 GHz |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Szerokość produktu | 21.3 cm |
| Wysokość produktu | 1.6 cm |
| Głębokość produktu | 30.5 cm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9b0dd092-bf5b-4ae3-9c3f-f8e2f8ca0516
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Elbląg
 
(44)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)