O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ klawiatury | QWERTY - naklejki |
| Materiał | metal |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | MBK_MACBOOK_PRO_13_A2338_007 |
| Waga produktu | 1.40 kg |
| Kolor | szary |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Model procesora | Apple M2 |
| Szerokość produktu | 30.41 cm |
| Seria procesora | Apple M2 |
| Chipset karty graficznej | Apple M2 |
| Głębokość produktu | 21.24 cm |
| System operacyjny | Mac OS |
| Marka | Apple |
| Ekran dotykowy | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Wysokość produktu | 1.56 cm |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Model | MacBook Pro 13 2022 A2338 M2 x8 Core |
| Typ | ultrabook |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Złącza | USB 3.1 typ C, Thunderbolt, DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio) |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| EAN (GTIN) | 5907085425726 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ napędu | brak |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 087d4ee8-e2a9-433c-a431-8163bd4caa3c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2230)
Laptopy Kielce
 
(598)
Laptopy Lublin
 
(219)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(69)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)