| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Waga produktu | 1.58 kg |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Głębokość produktu | 21.90 cm |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Model procesora | Intel Core i5-5257U |
| Kod producenta | A1502 |
| Materiał | metal |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1866 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ | standardowy |
| Kolor | srebrny |
| Typ napędu | brak |
| System operacyjny | Mac OS |
| Przekątna ekranu | 13.00 " |
| Model | Macbook Pro |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.30 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Wysokość produktu | 1.80 cm |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Marka | Apple |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.800 kg |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.90 GHz |
| Model karty graficznej | Intel Iris Graphics 6100 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Szerokość produktu | 31.40 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Cechy dodatkowe | Liczba cykli ładowania baterii: 60 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Liczba slotów RAM | 0 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5c9f746e-c2cd-4a80-8a3f-a80a7ad4ec12
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2225)
Laptopy Kielce
 
(625)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(70)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(46)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Hrubieszów
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)