| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Waga produktu | 1.37 kg |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Głębokość produktu | 21.20 cm |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Model procesora | Intel Core i5-7267U |
| Kod producenta | A1706 |
| Materiał | metal |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2133 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ | ultrabook |
| Maksymalny czas pracy baterii | 10.00 h |
| Kolor | srebrny |
| Typ napędu | brak |
| EAN (GTIN) | 5057227935092 |
| System operacyjny | Mac OS |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Model | MacBook Pro 13 (Mid-2017) |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 typ C |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.50 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Wysokość produktu | 1.49 cm |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Marka | Apple |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.10 GHz |
| Model karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 650 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Szerokość produktu | 30.40 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 49.20 Wh |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Liczba slotów RAM | 0 |
O przedmiocie
Oferta: a6a00dde-2ae5-4649-8421-3511ea6aaff1
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2254)
Laptopy Kielce
 
(458)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Kobyłka
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)