| Stan | Bardzo dobry |
| Ekran dotykowy | nie |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Wysokość produktu | 1.49 cm |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| System operacyjny | Mac OS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 21.24 cm |
| Szerokość produktu | 30.41 cm |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| EAN (GTIN) | 5905902039781 |
| Typ matrycy | IPS |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 58.20 Wh |
| Kod producenta | Apple MacBook Pro 13 A2289 (2020) |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 645 |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Cechy dodatkowe | Dotykowy pasek TouchBar z czytnikiem palca TouchID |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Model | MacBook Pro 13 2020 |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 5105 mAh |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Waga produktu | 1.40 kg |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ napędu | brak |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Kolor | szary |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Liczba komór akumulatora | 1 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.40 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Złącza | USB 3.0 typ C, Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio) |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Maksymalny czas pracy baterii | 20.00 h |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2133 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.900 kg |
| Model procesora | Intel Core i5-8257U |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Typ | standardowy |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Zawiera baterie | tak |
| Materiał | metal |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 32e4e234-58af-456b-9aa0-04d5e85f8844
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2311)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)