| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość produktu | 31.20 cm |
| Ekran dotykowy | nie |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Marka | Apple |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Kod producenta | Apple Macbook Pro 14 M2 Pro |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Złącza | HDMI |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Model procesora | Apple M2 |
| Głębokość produktu | 22.10 cm |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Typ napędu | brak |
| Wysokość produktu | 15.60 cm |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 70.00 Wh |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Cechy dodatkowe | Touch-ID |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Waga produktu | 1.60 kg |
| Odświeżanie matrycy | 120 Hz |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Typ matrycy | TN |
| Maksymalny czas pracy baterii | 18.00 h |
| Zawiera baterie | tak |
| System operacyjny | Mac OS |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.70 GHz |
| Przekątna ekranu | 14.20 " |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Rozdzielczość (px) | 3024 x 1964 |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Typ | standardowy |
| Model | MacBook Pro 14 M2 Pro Bat. 10/16 Cores Bat. 98% |
| Seria procesora | Apple M2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8c9868db-264c-432f-949d-1083b0446ca0
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2227)
Laptopy Kielce
 
(619)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(62)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(30)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Milejów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)