| Stan | Nowy |
| Marka | Apple |
| Model | Macbook Pro 14" M4 Max 2024 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | CZ (qwertz) |
| Kod producenta | MX2G3CZ/A |
| Przekątna ekranu | 14.20 " |
| Rozdzielczość (px) | 3024 x 1964 |
| Seria procesora | Apple M |
| Model procesora | Apple M4 Max |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Wielkość pamięci RAM | 36 GB |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 72.40 Wh |
| System operacyjny | Mac OS |
| Kolor | srebrny |
| Szerokość produktu | 31.26 cm |
| Wysokość produktu | 1.55 cm |
| Głębokość produktu | 22.12 cm |
| Waga produktu | 1.62 kg |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 4511f483-3d74-4841-8d8a-5f8fcc545fa6
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2215)
Laptopy Kielce
 
(626)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(100)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(69)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(16)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Hrubieszów
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)