| Stan | Bardzo dobry |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.20 GHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość (px) | 2880 x 1800 |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.1 typ C |
| Typ | ultrabook |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Kolor | szary |
| Model | MacBook Pro 15’ Retina i7 16/256GB 2019r |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Model karty graficznej | AMD Radeon Pro 555X |
| Kod producenta | A1990 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-8850H |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| System operacyjny | Mac OS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Materiał | metal |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Marka | Apple |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5ccd69de-08bc-477b-b4fd-aa8a4c5bf969
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2262)
Laptopy Kielce
 
(521)
Laptopy Lublin
 
(230)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)