| Stan | Bardzo dobry |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| System operacyjny | Mac OS |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ | standardowy |
| Model karty graficznej | AMD Radeon Pro 555X |
| Przekątna ekranu | 15 " |
| Marka | Apple |
| Kolor | szary |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c8ddea71-2baf-481c-b165-88af8a1b3ba9
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2334)
Laptopy Kielce
 
(598)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)