| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | srebrny |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | MacBook Pro 17 A1297/4154 |
| Kod producenta | MacBook Pro 17 A1297/4154 |
| Przekątna ekranu | 17.00 " |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.20 GHz |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 31de96da-f905-4943-87d5-14aa5b881cc5
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(623)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)