| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | MacBook Pro 15 Mid 2012 |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Kod producenta | A1398 |
| Przekątna ekranu | 15.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 2880 x 1800 |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-3720QM |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce GT 650M |
| Pamięć karty graficznej | 1 GB |
| System operacyjny | Mac OS |
| Multimedia | kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana |
| Kolor | srebrny |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e7e25401-9baa-4b6c-a220-a24e2fabccbc
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2254)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)