| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | MacBook Pro 15-Inch i9 2.3 Touch Bar 2019 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | MV912ZE/A |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Rozdzielczość (px) | 2880 x 1800 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel Core i9-9880H |
| Liczba rdzeni procesora | nie dotyczy |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.80 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 16.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2400 |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon Pro 560X |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 83.60 Wh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 10.00 h |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | Thunderbolt |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 34.93 cm |
| Wysokość produktu | 1.55 cm |
| Głębokość produktu | 24.07 cm |
| Waga produktu | 1.83 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 484f5bf6-9f91-4f9c-84fe-9d1015bd3214
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2219)
Laptopy Kielce
 
(655)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(73)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(42)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(21)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)