| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał | metal |
| Model procesora | Apple M1 Pro |
| Typ napędu | brak |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 100.00 Wh |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Model | MacBook Pro A2485 M1 PRO 16 GB Liquid Retina SSD |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Seria procesora | Apple M |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.00 GHz |
| Złącza | HDMI, USB 4, Magsafe, Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio) |
| Szerokość produktu | 35.57 cm |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.20 GHz |
| Odświeżanie matrycy | 120 Hz |
| Kod producenta | Laptop Apple Macbook A2485 M1 Pro 16 GB 512GB |
| Pamięć podręczna procesora | 24.00 MB |
| Przekątna ekranu | 16.20 " |
| Waga produktu | 2.15 kg |
| Głębokość produktu | 24.81 cm |
| Wysokość produktu | 1.68 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Ekran dotykowy | nie |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Typ matrycy | IPS |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ | ultrabook |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Marka | Apple |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Kolor | szary |
| Rozdzielczość (px) | 3456 x 2234 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Chipset karty graficznej | Apple M1 Pro |
| Zawiera baterie | tak |
| Interfejs dysku | PCIe |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3d07b484-4042-40cc-bd53-04f67bd2febf
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2216)
Laptopy Kielce
 
(652)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(44)
Laptopy Elbląg
 
(44)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(29)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Kamienna Góra
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Łosice
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Brwinów
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)