Opis i cechy

Mieszkanie, Dęblin, Rycki, 71 m²

Ogłoszeniodawca: 4 ALTERNATYWY Biuro Nieruchomości

Kontakt: Natalia Pastwa Informacje szczegółowe

Forma własności: Pełna własność

Typ kuchni: Oddzielna

Stan nieruchomości: Do użytku

Tytuł ogłoszenia: M5| Cicha i spokojna okolica| Dostepne od zaraz

Nr oferty ogłoszeniodawcy: O-18052

Powierzchnia użytkowa: 70.57 m²

Piętro: 6

Liczba pięter: 11

Pokoje: 4

Liczba łazienek: 2

Liczba sypialni: 4

Budynek

Rok budowy: 1968

Materiał budowlany: wielka płyta

Stan budynku: dobry

Udogodnieniabalkonpiwnicadomofoninternetlinia telefoniczna

Wyposażenietelewizor

Ciekawa ALTERNATYWA! Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Lotnisko w Dęblinie

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,57 m², położone na 6 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia znajdziesz tu aż 4 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę, osobne WC oraz ustawny przedpokój. Mieszkanie jest jasne, przejrzyste i gotowe do zamieszkania od zaraz, co pozwala uniknąć kosztownych i czasochłonnych remontów.

Dodatkowym atutem jest ładny widok z okien i balkonu, który zapewnia poczucie przestrzeni i komfortu.

ATUTY MIESZKANIA• 4 niezależne pokoje idealne dla rodziny lub pod wynajem• Oddzielna kuchnia wygoda gotowania bez ingerencji w przestrzeń dzienną• Osobne WC to większy komfort dla domowników i gości• Jasne i dobrze doświetlone wnętrza, przyjemna atmosfera każdego dnia• Funkcjonalny układ, łatwo dopasujesz przestrzeń do swoich potrzeb• Balkon z widokiem, idealne miejsce na relaks po pracy• 6. piętro z windą, wygoda i prywatność, a jednocześnie brak uciążliwego hałasu z ulicy• Stan do zamieszkania oszczędzasz czas i pieniądze, możesz wprowadzić się od razu• Możliwość odświeżenia według własnego gustu ATUTY LOKALIZACJI• Sklepy w pobliżu • Szkoła i przedszkole w okolicy oszczędność czasu i wygoda dla rodzin z dziećmi• Dobra komunikacja miejska łatwy dojazd do pracy, centrum i innych części miasta• Rozwinięta infrastruktura, wszystko czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki• Spokojna i funkcjonalna okolica to komfort życia na co dzień

Dodatkowe informacje

Cena: 430 000 zł

Czynsz: ok. 700 zł To mieszkanie to świetny wybór zarówno dla rodziny szukającej wygodnej przestrzeni, jak i dla inwestora, który chce czerpać stabilne dochody z wynajmu.

Gotowe do zamieszkania od zaraz możesz wprowadzić się bez stresu i dodatkowych kosztów.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRZY ZAKUPIE✓

Kupując nieruchomość za naszym pośrednictwem otrzymujesz:✓ dostęp do ofert alternatywnych dopasowanych do Twoich oczekiwań✓ rzetelne informacje i zdjęcia przedstawiające realny stan nieruchomości✓ zweryfikowany stan prawny nieruchomości✓ możliwość osobistego obejrzenia mieszkania w dogodnym terminie✓ pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości✓ kompletowanie dokumentacji do zawarcia umowy przedwstępnej i przyrzeczonej✓ koordynację spotkań, terminów i aktów notarialnych✓ protokoły przekazania nieruchomości i udokumentowanie stanów liczników

KONTAKTNatalia Pastwatel. 530*914*972

Zapewniamy kompleksową obsługę finansową i prawną przy zakupie nieruchomości.

POMAGAMY W UZYSKANIU NAJLEPIEJ DOPASOWANEGO DO POTRZEB KREDYTU.

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja:

Kraj: Polska

Wojewodztwo: Lubelskie

Powiat: Rycki (pow.)

Miejscowosc: Dęblin(ref. A1542018130)

Powierzchnia 70.57 m²
Cena za m² 6093.24 zł
Rynek wtórny
Rok budowy 1968
Informacje dodatkowe winda, umeblowane
Liczba pięter budynku 11
Ogrzewanie miejskie
Media gaz, internet, telefon, telewizja kablowa
Liczba pokoi 4
Piętro 6
Materiał budowlany wielka płyta
Dodatkowa powierzchnia balkon, piwnica
Typ kuchni osobna
Forma własności własność
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: f9a664bb-1631-44a0-a33e-4b751270ce01