Mieszkanie, Katowice, Załęże, 59 m² Powierzchnia: 59.27 m² Cena za m²: 7238.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Załęże, 55 m² Powierzchnia: 54.87 m² Cena za m²: 4538 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Szopienice Burowiec, Burowiec, 37 m² Powierzchnia: 36.61 m² Cena za m²: 6255.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 229 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, 69 m² Powierzchnia: 69.16 m² Cena za m²: 8964.72 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 620 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, 49 m² Powierzchnia: 49 m² Cena za m²: 14285.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 700 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, Panewniki, 62 m² Powierzchnia: 62.03 m² Cena za m²: 12880.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, Ligota, 42 m² Powierzchnia: 41.77 m² Cena za m²: 13300 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 555 541 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Os. Paderewskiego Muchowiec, 62 m² Powierzchnia: 61.64 m² Cena za m²: 12500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 770 500 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Bogucice, 67 m² Powierzchnia: 67.24 m² Cena za m²: 10800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 726 192 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Wełnowiec Józefowiec, Józefowiec, 63 m² Powierzchnia: 63 m² Cena za m²: 7857.14 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 495 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Koszutka, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Cena za m²: 9980 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Cena za m²: 8035.71 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 52 m² Powierzchnia: 51.5 m² Cena za m²: 8135.92 zł Rok budowy: 1970 Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Wełnowiec Józefowiec, Wełnowiec, 54 m² Powierzchnia: 54.27 m² Cena za m²: 11037.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Koszutka, 34 m² Powierzchnia: 34 m² Cena za m²: 8382.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1969 Ogłoszenie 285 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 99 m² Powierzchnia: 99 m² Cena za m²: 7020.2 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 695 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Koszutka, 41 m² Powierzchnia: 41.44 m² Cena za m²: 11462.36 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 475 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, 19 m² Powierzchnia: 19 m² Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Ogłoszenie 1 150 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 47 m² Powierzchnia: 47.4 m² Cena za m²: 8860.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1967 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 47 m² Powierzchnia: 47 m² Rok budowy: 1965 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 850 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 43 m² Powierzchnia: 43 m² Cena za m²: 9279.07 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 53 m² Powierzchnia: 53.11 m² Cena za m²: 8830.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1932 Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Zawodzie, 60 m² Powierzchnia: 59.53 m² Cena za m²: 6702.5 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Szopienice Burowiec, Burowiec, 38 m² Powierzchnia: 37.58 m² Cena za m²: 6918.57 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Os. Tysiąclecia, 28 m² Powierzchnia: 28 m² Cena za m²: 9285.71 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 13 Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Szopienice Burowiec, Burowiec, 35 m² Powierzchnia: 35.27 m² Cena za m²: 5245.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 185 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Dąb, 35 m² Powierzchnia: 35 m² Liczba pięter budynku: 10 Ogrzewanie: miejskie Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Koszutka, 19 m² Powierzchnia: 19 m² Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: gazowe Liczba pokoi: 1 Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, 73 m² Powierzchnia: 72.7 m² Cena za m²: 10302.61 zł Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 46 m² Powierzchnia: 46.4 m² Cena za m²: 9245.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Cena za m²: 7567.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Piotrowice Ochojec, Piotrowice, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 9973.68 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, Ligota, 35 m² Powierzchnia: 35 m² Cena za m²: 9571.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 335 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Wełnowiec Józefowiec, Józefowiec, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Cena za m²: 10380 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Ogłoszenie 519 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 37 m² Powierzchnia: 37.11 m² Cena za m²: 9673.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 49 m² Powierzchnia: 49 m² Cena za m²: 9997.96 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 489 900 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Os. Tysiąclecia, 59 m² Powierzchnia: 59 m² Cena za m²: 8813.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 520 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, Ligota, 48 m² Powierzchnia: 47.82 m² Cena za m²: 8364.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Zawodzie, 57 m² Powierzchnia: 57 m² Cena za m²: 6298.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, 52 m² Powierzchnia: 52 m² Cena za m²: 9807.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 510 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 50 m² Powierzchnia: 49.9 m² Cena za m²: 10200.4 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 509 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, Ligota, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Cena za m²: 9770.83 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, Ligota, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Cena za m²: 9895.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 475 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 35 m² Powierzchnia: 35.2 m² Cena za m²: 9375 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 330 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Zawodzie, 33 m² Powierzchnia: 33 m² Cena za m²: 10590.91 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 349 500 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Wełnowiec Józefowiec, Wełnowiec, 50 m² Powierzchnia: 49.89 m² Cena za m²: 9981.96 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Ogłoszenie 498 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Cena za m²: 9980 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 52 m² Powierzchnia: 52.31 m² Cena za m²: 9921.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 519 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Piotrowice Ochojec, Piotrowice, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Cena za m²: 9864.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 365 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 120 m² Powierzchnia: 120 m² Rok budowy: 1930 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 4 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Śródmieście, 91 m² Powierzchnia: 90.6 m² Cena za m²: 7549.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1939 Ogłoszenie 684 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Zarzecze, 85 m² Powierzchnia: 85 m² Cena za m²: 11752.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, 68 m² Powierzchnia: 68 m² Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 6 Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 4 600 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Ligota, 33 m² Powierzchnia: 33 m² Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 10 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, 49 m² Powierzchnia: 49.33 m² Cena za m²: 10202.98 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 503 313 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, 47 m² Powierzchnia: 47.15 m² Cena za m²: 11461.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 540 433 zł Sprzedający: firma Katowice
Mieszkanie, Katowice, Koszutka, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Cena za m²: 9900 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 594 000 zł Sprzedający: firma Katowice