Promowane Mieszkanie 60 m2, 3 pokoje, zalew, ok. Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza i Łodzi Powierzchnia: 60 m² Piętro: 4 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 265 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Leźnica Wielka
Promowane Mieszkanie do wynajęcia 50m2, wynajmę mieszkanie. Powierzchnia: 50 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 2 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Mysłowice
Promowane Mieszkanie do wynajęcia 50m2, wynajmę mieszkanie. Powierzchnia: 50 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Mysłowice
Promowane Kawalerka 36m blisko dworca Wrocław, parking gratis Powierzchnia: 36 m² Liczba pokoi: 1 Piętro: 0 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Promowane mieszkanie 3pok. ul.Dąbska Kraków tel.508361443 Powierzchnia: 57 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Promowane 2 pokoje z balkonem i panoramą na Görlitz Powierzchnia: 49.56 m² Piętro: 3 Liczba pokoi: 2 Liczba pięter budynku: 4 do negocjacji Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Zgorzelec
Promowane Mieszkanie Smętowo graniczne 40,73 m2 + 2 pomieszczenia gospodarcze 7,93 m2 Dodatkowa powierzchnia: piwnica Liczba pięter budynku: 1 Piętro: 0 Liczba pokoi: 1 do negocjacji Ogłoszenie 47 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Smętowo Graniczne
Promowane Mieszkanie 60 m2 w Zaczerniu k. Rzeszowa Powierzchnia: 60 m² Piętro: 1 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 649 000 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Zaczernie
Promowane Mieszkanie w bloku Rynek: wtórny Ogrzewanie: zróżnicowane Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona do negocjacji Ogłoszenie 245 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Koło
Promowane BEZPOŚREDNIO | 400 m od plaży | 3 pokoje | GOTOWE POD NAJEM | parking Powierzchnia: 45.5 m² Piętro: 1 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter budynku: 2 do negocjacji Ogłoszenie 589 000 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ustka
Promowane Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy Wojciecha 11 | AGD, RTV w cenie! Powierzchnia: 53.43 m² Piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter budynku: 10 do negocjacji Ogłoszenie 440 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Katowice
Promowane Mieszkanie Główczyce 70 m² Powierzchnia: 69.96 m² Piętro: 3 Liczba pokoi: 4 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 270 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Główczyce
Promowane Mieszkanie trzypokojowe na Bielanach - 6 min od metra! Powierzchnia: 74 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Liczba pięter budynku: 5 Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Promowane Mieszkanie Kraków, M4, 1p, 57m2 SPRZEDAM Powierzchnia: 57.09 m² Piętro: 1 Liczba pokoi: 4 Liczba pięter budynku: 4 do negocjacji Ogłoszenie 12 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Promowane Mieszkanie dwupokojowe w Choszczówce Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 2 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Promowane Mieszkanie dwupokojowe na parterze o powierzchni 74m2 w super lokalizacji Powierzchnia: 74 m² Piętro: 0 Liczba pokoi: 2 Liczba pięter budynku: 2 do negocjacji Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Poznań
Promowane Świadectwo Energetyczne – Bezpiecznie, Lokalnie, Od Ręki Mieszkanie Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg Kod producenta: 0 Ogłoszenie 250 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Strupina
Promowane Do wynajęcia komfortowa kawalerka ul. Bzowa Powierzchnia: 27 m² Liczba pokoi: 1 Piętro: 4 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Promowane 3pok cisza, zieleń i komfort wymarzone dla rodziny Powierzchnia: 54 m² Piętro: 2 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter budynku: 2 do negocjacji Ogłoszenie 675 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Krzyki
Promowane wynajmę mieszkanie dwupokojowe Powierzchnia: 50 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Promowane Mieszkanie do wynajęcia w Rzeszowie na osiedlu Kmity. Typ budynku: blok Typ kuchni: osobna Ogrzewanie: miejskie Łazienka i WC: razem Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
Promowane Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z loggią - bezpośrednio Powierzchnia: 63 m² Piętro: 3 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 830 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wieliszew
Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem okolica EC1 Typ budynku: kamienica Typ kuchni: osobna Dodatkowa powierzchnia: antresola Informacje dodatkowe: osiedle zamknięte Ogłoszenie 2 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Śródmieście
Mieszkanie, Zielona Góra, 40 m² Powierzchnia: 40.3 m² Rok budowy: 2026 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 5 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Zielona Góra
Mieszkanie, Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Rok budowy: 2000 Liczba pięter budynku: 6 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Wrocław
Mieszkanie, Poznań, Dębiec, 37 m² Powierzchnia: 36.7 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 700 zł Sprzedający: firma Poznań
Mieszkanie, Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Rok budowy: 2000 Liczba pięter budynku: 6 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Wrocław
Mieszkanie, Świeradów Zdrój, Lubański, 24 m² Powierzchnia: 24.31 m² Cena za m²: 16001.65 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Ogłoszenie 389 000 zł Sprzedający: firma Świeradów-Zdrój
Mieszkanie, Wrocław, Krzyki, Partynice, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 13254.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Ogłoszenie 729 000 zł Sprzedający: firma Wrocław
Mieszkanie, Zielona Góra, 44 m² Powierzchnia: 43.81 m² Rok budowy: 2017 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: firma Zielona Góra
Mieszkanie, Zielona Góra, Os. Zastalowskie, 42 m² Powierzchnia: 41.7 m² Cena za m²: 8393.29 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Zielona Góra
Mieszkanie, Wrocław, Stare Miasto, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Rok budowy: 2007 Liczba pięter budynku: 7 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Wrocław
Mieszkanie, Wrocław, Stare Miasto, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Rok budowy: 2007 Liczba pięter budynku: 7 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Wrocław
Mieszkanie, Łódź, Górna, Chojny, 78 m² Powierzchnia: 78 m² Rok budowy: 2025 Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Śródmieście, 63 m² Powierzchnia: 62.59 m² Rok budowy: 2026 Liczba pięter budynku: 5 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Polesie, 65 m² Powierzchnia: 65 m² Rok budowy: 2020 Liczba pięter budynku: 11 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Warszawa, Mokotów, 145 m² Powierzchnia: 145 m² Rok budowy: 2002 Liczba pięter budynku: 4 Media: internet Ogłoszenie 12 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Mieszkanie, Warszawa, Śródmieście, Solec, 123 m² Powierzchnia: 123 m² Liczba pięter budynku: 10 Liczba pokoi: 4 Piętro: 5 Ogłoszenie 16 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Mieszkanie, Zielona Góra, Os. Zdrojowe, 119 m² Powierzchnia: 119.48 m² Cena za m²: 7532.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Ogłoszenie 900 000 zł Sprzedający: firma Zielona Góra
Mieszkanie, Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Cena za m²: 16071.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Ogłoszenie 900 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Mieszkanie, Warszawa, Wilanów, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Cena za m²: 16071.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Ogłoszenie 900 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, 73 m² Powierzchnia: 73 m² Cena za m²: 8205.48 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Lublin
Mieszkanie, Wrocław, Fabryczna, Nowy Dwór, 53 m² Powierzchnia: 53.11 m² Cena za m²: 11278.48 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Wrocław
Mieszkanie, Olsztyn, Jaroty, 30 m² Powierzchnia: 30 m² Cena za m²: 8000 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Olsztyn
Mieszkanie, Stary Chwalim, Barwice, Szczecinecki, 72 m² Powierzchnia: 71.5 m² Cena za m²: 1678.32 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Stary Chwalim