| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | AOC |
| Model | CQ32G1 |
| Kod producenta | CQ32G1 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 31.50 " |
| Przekątna ekranu | 81.30 cm |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 px |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | VA |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 3000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 80000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | pivot |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), HDMI, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | zakrzywiony ekran |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Szerokość produktu z podstawą | 71.31 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 53.03 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 24.49 cm |
| Waga z podstawą | 7.28 kg |
| Szerokość produktu | 71.30 cm |
| Wysokość produktu | 53.00 cm |
| Głębokość produktu | 24.50 cm |
| Waga produktu | 7.28 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.320 kg |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8c2020d8-67a3-448e-ba0b-79a46baf819d
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(558)
Monitory Gdańsk
 
(131)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Szczecin
 
(45)
Monitory Rzeszów
 
(39)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)