| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | AOC |
| Model | E2270swn |
| Kod producenta | E2270swn |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 21.50 " |
| Przekątna ekranu | 54.60 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 700 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 20000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 65 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 90 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, wbudowane głośniki |
| Technologie | HDCP |
| Rozmiar plamki | 0.25 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego |
| Cechy dodatkowe | 0 - 40 °C |
| Załączone wyposażenie | Kabel VGA: 1,2 m |
| Szerokość produktu z podstawą | 50.34 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 31.11 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 4.80 cm |
| Waga z podstawą | 2.70 kg |
| Szerokość produktu | 50.00 cm |
| Wysokość produktu | 31.00 cm |
| Głębokość produktu | 47.00 cm |
| Waga produktu | 2.70 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.450 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | B |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 0 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 15 kWh |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d73d5f17-7f49-4336-9cfd-af00e2b3efff
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(569)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(29)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Jelenia Góra
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)