O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Model | E2460PQ |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | A |
| Kod producenta | E2460PQ |
| Kąt widzenia w pionie | 170 ° |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Przekątna ekranu (cale) | 24 " |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Marka | AOC |
| Waga z podstawą | 6.38 kg |
| Wysokość produktu | 40 cm |
| Kolor | biały |
| Technologie | HDCP |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość produktu | 55 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | ekran obrotowy (PIVOT), wbudowane głośniki |
| Zawiera baterie | nie |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Głębokość produktu | 22 cm |
| Czas reakcji | 2 ms |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI, DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm), wejście optyczne audio |
| Załączone wyposażenie | Display port, kabel zasilania |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 20000 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Typ matrycy | TN |
| Rozmiar plamki | 276 mm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 18043810-dd9a-4ee9-bf06-6244fa5c766d
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(540)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(54)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Chorzów
 
(34)
Monitory Włocławek
 
(34)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Legionowo
 
(12)
Monitory Wołomin
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Kalisz
 
(10)
Monitory Żary
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Dzierżoniów
 
(6)
Monitory Tczew
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Oława
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Braniewo
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)