| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | AOC |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, D-Sub (VGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | Kensington lock |
| Technologie | FreeSync |
| Funkcje ochrony oczu | redukcja migotania |
| Kolor | czarny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | G2260VWQ6 |
| Kod producenta | G2260VWQ6 |
| Przekątna ekranu (cale) | 21.50 " |
| Przekątna ekranu | 54.60 cm |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 20000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Cechy dodatkowe | Nie |
| Szerokość produktu z podstawą | 51.18 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 37.69 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 18.44 cm |
| Waga z podstawą | 37.69 kg |
| Szerokość produktu | 51.18 cm |
| Wysokość produktu | 37.70 cm |
| Głębokość produktu | 18.40 cm |
| Waga produktu | 3.03 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.500 kg |
O przedmiocie
Oferta: 6a0e0d01-66aa-4689-b651-69c53045a65d
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(570)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(42)
Monitory Włocławek
 
(34)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(29)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(12)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)