| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI-D, DisplayPort |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | Kensington lock |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Model | BE24A |
| Kod producenta | BE24AQLB |
| Przekątna ekranu (cale) | 24 " |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1f0cd4cb-26e7-4eaf-ab44-3cca31c5e1c4
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(574)
Monitory Gdańsk
 
(126)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Legnica
 
(20)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Zamość
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Myślenice
 
(14)
Monitory Opole
 
(13)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Monitory Jelenia Góra
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Suwałki
 
(7)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Stargard
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Dębica
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Turek
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Słupca
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Chodzież
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Sieradz
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)