| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Model | BE24A |
| Kod producenta | BE24A |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 24.00 " |
| Przekątna ekranu | 61.13 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 100000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), DVI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, Kensington lock, odłączana podstawa, wbudowane głośniki |
| Technologie | HDCP |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Certyfikaty | RoHS |
| Cechy dodatkowe | Flicker Free |
| Załączone wyposażenie | skrócona instrukcja obsługi |
| Szerokość produktu z podstawą | 56.10 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 51.10 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.10 cm |
| Waga z podstawą | 10.00 kg |
| Szerokość produktu | 56.10 cm |
| Wysokość produktu | 38.10 cm |
| Głębokość produktu | 3.90 cm |
| Waga produktu | 3.90 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.000 kg |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: da94d538-3936-4aa3-a0da-210628a255b4
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(587)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(52)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Tczew
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Zduńska Wola
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)