| Stan | Bardzo dobry |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Głębokość produktu z podstawą | 20.59 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Załączone wyposażenie | skrócona instrukcja obsługi |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Model | VA247HE |
| Kontrast statyczny (x:1) | 3000 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| EAN (GTIN) | 4711081167464 |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Kod producenta | 90LM0795-B01170 |
| Przekątna ekranu | 60.50 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.180 kg |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Wysokość produktu z podstawą | 40.36 cm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, D-Sub (VGA), DVI |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Typ matrycy | VA |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Szerokość produktu z podstawą | 54.14 cm |
| Waga z podstawą | 3.25 kg |
| Przekątna ekranu (cale) | 23.80 " |
| Marka | Asus |
| Technologie | FreeSync |
O przedmiocie
Oferta: 26baaf7b-a69f-4d54-9c9a-ba2d5329d4e5
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(568)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Radom
 
(29)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Legnica
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Zgierz
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)