| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Asus |
| Model | VA27EHE |
| EAN (GTIN) | 4718017450836 |
| Kod producenta | 90LM0550-B01170 |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Przekątna ekranu | 68.60 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 100000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.16 mm |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Załączone wyposażenie | skrócona instrukcja obsługi |
| Szerokość produktu z podstawą | 61.22 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 45.37 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 23.99 cm |
| Waga z podstawą | 4.64 kg |
| Szerokość produktu | 61.22 cm |
| Wysokość produktu | 36.67 cm |
| Głębokość produktu | 4.89 cm |
| Waga produktu | 4.03 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.140 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | D |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 22 kWh |
| Kolor | czarny |
O przedmiocie
Oferta: 82d9b1b7-bacb-440e-8ed1-44dc04b6d6e9
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(125)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(39)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Przemyśl
 
(15)
Monitory Zamość
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Zduńska Wola
 
(10)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Stargard
 
(4)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Piastów
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)